Kim premtoi se nuk pozon më pa rroba por nuk e mban fjalen

Kim portret

Femra më  e përfolur e showbiz-it për pozimet dhe videot “nudo” Kim Kardashian kishte premtuar se nuk do pozonte pa rroba. Ajo kishte thenë se kishte dëshirë që personaliteti i saj të njihej ndryshe.

Kim Kardashian kishte thënë se dikur ishte e vështirë për mua të shoh këto foto.

“Unë e dija qartë se çfarë po bëja, po pozoja nudo.

Por i gjithë koncepti për mua ishte i ndryshëm. Unë nuk dua që njerëzit të më shohin  si diqka që është e mirë kur është e zhveshur”.

Por edhe pse e kishte dhënë këtë premtim ajo nuk ka mundur asnjeherë ti rezistojë dëshirës që të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo e bën këtë edhe nese është nevoja përmes metodes së vjetër të pozimit me rroba transparente madje edhe pa to fare.

Përveq kësaj ajo njihet edhe për videot e saj intime me partnerin e saj të cilat u shpërndanë me shpejtësi maramendëse.